Super Kiwi Castle Run

iPhone ve iPad için Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45.4 MB
  • Version 1.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma IsCool Entertainment
iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Super Kiwi Castle Run, son derece eğlenceli orta çağ temalı bir macera oyunudur.

iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Super Kiwi Castle Run, son derece eğlenceli orta çağ temalı bir macera oyunudur.

Basit görevlerin yer aldığı oyunda şövalye olmak isteyen bir kiviyi canlandırarak karşınıza çıkan engelleri aşmak ve gidebildiğiniz en uzak noktaya kadar ilerlemek en temel amacınız olacak.

Farklı türde düşman ve engeller ile karşılaşacağınız oyunda bölümler arasında ilerledikçe daha fazla düşman ile mücadele etmek zorunda kalacak ve karakterinizde giderek gelişme gösterip yeni özelliklerine kavuşacak.

Sosyal medya desteğine de sahip olan yapımda, kazandığınız puanları Facebook hesabınız üzerinden paylaşabilir ya da arkadaşlarınız ile eğlenceli bir rekabet ortamı oluşması için puanlarınızı karşılaştırabilirsiniz.

Son derece ilgi çekici grafiklerin yanı sıra eğlenceli oyun müziklerinin de yer aldığı oyunda düşünme yeteneğinizi kullanabileceğiniz ve zorlu hareketler yapabileceğiniz bölümleri de bulabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Super Kiwi Castle Run'ı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.

Super Kiwi Castle Run indir
DİĞER SÜRÜMLER